Inženjer strojarstva u odjelu projektiranja i izgradnje (m/ž)

Kastav

Rok prijave:

Bavimo se projektiranjem, izgradnjom i održavanjem MBR postrojenja za pročišćavanje otpadnih voda.

Sudjelovali smo u izgradnji i održavanju tridesetak postrojenja, a većina se nalazi u Istri.

Opis posla

- rad u tehničkom uredu
- projektiranje strojarskih sustava u obradi otpadnih voda
- izrada tehničke dokumentacije i proračuna
- izrada projektnih rješenja
- praćenje izvršenja radnih naloga i tehničke dokumentacije u procesu izvođenja radova
- suradnja na projektima, spremnost na učenje i timski rad
- povremeni rad na terenu
- komunikacija s naručiteljima, izvođačima i podizvođačimau u svim fazama projekta

Uvjeti

- prednost imaju kandidati s iskustvom u poslovima projektiranja
- sposobnost interpretacije projektnih nacrta

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- dodatna specijalistička edukacija
- ugodna radna okolina
- mogućnost napredovanja
- mogućnost stjecanja novih znanja i osobnog razvoja
- kontinuirano stručno usavršavanje i edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).