Pošalji prijatelju

Stručnjak za knjigovodstvo (m/ž)

Čakovec

Rok prijave:

  • RAČUNOVODSTVENI SERVIS SENTI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za računovodstvene usluge

Opis posla

Tražimo osobu s višegodišnjim iskustvom za mentoriranje djelatnika sa 2-5 g. radnog iskustva te pomoć klijentima da postave robno-materijalno knjigovodstvo te praćenje istog.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 511 4011

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2-5

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- suradnja je moguća kroz radni odnos, na pola ili puno radno vrijeme te ugovor o djelu
- plaćanje po dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).