Pošalji prijatelju

Elektromonter / Elektroinstalater (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Rovinj, Primorsko-goranska županija, Istarska županija, Zagrebačka županija, Ličko-senjska županija

Rok prijave:

  • ELEKTROTEHNIKA SENJ jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za elektroinstalacijske usluge

Elektroinstalacijski i elektromonterski radovi u industriji, zgradarstvu i elektroenergetici.

Opis posla

- izrada elektroinstalacija u industriji
- izrada elektroinstalacija u elektroenergetskim postrojenjima
- izrada elektroinstalacija u brodogradnji
- izrada elektroinstalacija u zgradarstvu
- izrada elektroinstalacija jake i slabe struje
- izrada gromobranskih sustava i uzemljenja
- izrada fotonaponskih sustava
- montaža kabelskih polica, kabliranje, spajanje ormara razvoda prema principijelnim shemama te puštanje u pogon

Uvjeti

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- primanja od 1.600 € netto
- stimulativno radno okruženje
- po potrebi osiguravamo smještaj
- stimulacija za radne rezultate
- osiguran prijevoz na posao
- mogućnost stalnog učenja i napredovanja
- službeni automobil 0-24

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1600 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).