Pošalji prijatelju

Agent u prodaji nekretnina (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Poreč, Opatija, Krk, Rovinj, Crikvenica, Pula

Rok prijave:

ONE ADRIA nekretnine je agencija za posredovanje u prometu nekretninama sa sjedištem u Rijeci, a koju čini tim stručnjaka s višegodišnjim iskustvom u poslu s nekretninama - kupoprodaje, investicije, građevinski projekti. Svojim radom, od 2016. godine pokrivamo ponudu i potražnju nekretnina na području sjevernog Jadrana, Istarske županije te dijela kontinentalne Hrvatske.

Opis posla

Ključni zadaci i posao agenta u nekretninama:
- kontakt s potencijalnim klijentima, održavanje suradnje s postojećim klijentima
- kompletna organizacija kupoprodaje nekretnina
- briga oko tekućih klijenata, terenske aktivnosti
- završne prodajne aktivnosti u nekretninama - komunikacija s našim odvjetnicima, geodezijom, uredima javne uprave

Uvjeti

Bez brige! Položeni stručni ispit za agenta u posredovanju nekretninama nije obavezan - iskusniji kolege iz tvrtke Vas prate u svakom koraku na Vašem novom poslu, uz stručnu edukaciju, adekvatno mentorstvo, i nadasve kolegijalnu radnu atmosferu - brinemo se o Vašem profesionalnom i osobnom razvoju unutar naše tvrtke. Ukoliko ste kolega ili kolegica s prijašnjim iskustvom u ovome poslu - dobrodošli!

Pridružite se našem prodajnom timu agenata i ostvarite karijeru u svijetu nekretnina!

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, Internet, MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).