Pošalji prijatelju

Programer / Software developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ars Pantheon zapošljava tim mladih ljudi koji svojom stručnošću i entuzijazmom prodaju, implementiraju, integriraju i pružaju podršku korisnicima Pantheon ERP poslovnog rješenja. Posebno držimo do kvalitetne radne atmosfere i međuljudskih odnosa kako za vrijeme rada tako i izvan radnog vremena.

Opis posla

Opseg posla radnog mjesta je:
- integracija softverskih rješenja putem API sučelja
- SQL programiranje
- REST web servisi
- održavanje postojećih softverskih rješenja

Uvjeti

Prednosti:
- poznavanje C#

U potrazi smo za programerom koji bi bio samostalan u radu i određivanju svojih dnevnih i tjednih planova i tako upotpunio naš tim novom stručnošću.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

5+

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

REST API, SQL, Transact-SQL (T-SQL), Web Services API, MSSQL

Što nudimo

- samostalnost u određivanju dnevnih/tjednih planova i zadataka
- ugovor na neodređeno
- ugodnu radnu atmosferu
- stručne suradnike
- stimulativnu plaću
- multisport karticu

Tražimo isključivo kandidata za stalno radno mjesto s ugovorom na neodređeno vrijeme.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).