Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Olival priča započela je sa starim farmaceutskim recepturama i prirodnim sastojcima. Danas iskustvo spajamo s najnovijim saznanjima i trendovima u modernoj kozmetologiji kako bismo kreirali proizvode koji rade.

Opis posla

Iduće godine Olival proslavlja svoju 30. obljetnicu osnutka. Znakovito tome, proširujemo svoje proizvodne, skladišne i uredske kapacitete te tražimo nove kolege na poziciji:

Skladištar (m/ž).

Opis posla:
- rad na utovarima, istovarima i isporukama
- poštivanje propisanih skladišnih procedura
- odgovornost za točnost i pravovremenost isporuka (webshop, komisioniranje, slaganje narudžbi)
- optimalna, pravovremena i točna doprema sirovina i ambalaže u proizvodnju
- komunikacija s dostavnim službama
- poštivanja First-In, First-Out metode
- sudjelovanje u procesima povrata sezonskih artikala
- briga o urednosti skladišta i skladišnoj dokumentaciji
- uska komunikacija s voditeljem skladišta i ostalim kolegama
- sudjelovanje u periodičnim i godišnjim inventurama

Uvjeti

- minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo u upravljanju viličarom je prednost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad na određeno vrijeme s mogućnošću ugovora na neodređeno
- kontinuirana edukacija i mogućnost napredovanja
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka u prijepodnevnoj smjeni
- slobodne nedjelje i blagdani
- popust u našem webshopu
- božićnica, uskrsnica, regres, dar za djecu te nagrada ovisno o ostvarenom rezultatu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).