Pošalji prijatelju

Referent u poslovnici rent a cara (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Viator d.o.o. osnovana je 2006. godine u Splitu. Kao vlasnici franšize Last minute rent a car bavimo se pružanjem usluga kratkoročnog najma dok su ostale djelatnosti usluge iznajmljivanja vozila u dugoročnom najmu, prodaja rabljenih vozila s jamstvom i održavanje vozila.

Svoje korisnike i partnere dočekujemo u 11 poslovnica u Republici Hrvatskoj s flotom koja broji više od 2000 registriranih vozila različitih marki i modela.

Jasno definirana vizija razvoja tvrtke obuhvaća kontinuirano ulaganje u edukaciju i usavršavanje naših djelatnika. Pažljivo osluškujemo želje svojih korisnika te uvažavamo njihove potrebe. Neprekidno se razvijamo i rastemo te njegujemo politiku transparentnog poslovanja.

Vodeći svjetski touroperator TUI prepoznao je naš trud te smo dobitnici njihove nagrade za izvrsnost u pružanju usluga. Rezultat naše brige o kvaliteti usluga je i certifikat ISO 9001, čiji smo ponosni nositelji. Sve navedeno pokazuje da smo stekli i opravdali povjerenje širokog kruga korisnika i partnera s kojima nastavljamo poslovnu i partnersku suradnju te realizaciju novih projekata.

Opis posla

Referent u poslovnici rent a cara (m/ž) odgovoran je za:
- obradu usmenih i pisanih upita korisnika
- upoznavanje korisnika s uvjetima najma
- pravovremenu i točnu isporuku vozila
- pregled vozila pri izdavanju i povratu
- točno ispunjavanje ugovora o najmu
- obračunavanje i naplatu najma i dodatnih usluga
- brigu o čistoći vozila
- brigu o uredskom prostoru
- obavljanje ostalih administrativnih poslova

Uvjeti

- osnovno znanje rada na računalu
- jake organizacijske sposobnosti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- u Last minuteu cijenimo vrijeme i trud naših zaposlenika
- stimulativna primanja (fiksna plaća + bonusi)
- mogućnost za napredovanje
- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog radnog odnosa
- fleksibilan raspored rada (jutarnje i popodnevne smjene)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).