Pošalji prijatelju

Specijalist za računovodstvo (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • M. A. I. SOLUTIONS d. o. o.
  • Adresa: Bok 40, 51000 Rijeka
  • Web: https://mai.hr/

M. A. I. Solutions osnovana je 1993. u Rijeci. Bavi se razvijanjem, implementiranjem i održavanjem programskih i hardverskih rješenja za kompletni lanac opskrbe.. Nakon više od tri desetljeća rada, s ponosom možemo reći kako smo tržište obogatili vrhunskim softverskim rješenjima i opremom.

Pokretači našeg uspjeha prvenstveno su timski rad, kontinuirana edukacija, stručni kadar i prijateljska atmosfera. Sve navedeno rezultira kvalitetnim rješenjima, stručnom podrškom i, u konačnici, zadovoljnim korisnicima.

Opis posla

- samostalna obrada i knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda, blagajne, kompenzacija, putnih naloga, robno-materijalnog knjigovodstva
- vođenje otvorenih stavki dobavljača i kupaca
- priprema porezne evidencije i PDV obračuna
- obračun plaća i drugih naknada zaposlenicima
- izrada mjesečnih/kvartalnih izvještaja
- izrada godišnjeg PDV obračuna
- poznavanje zakonskih propisa i računovodstvenih standarda
- praćenje važećih propisa iz područja financija i računovodstva te njihova primjena

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomske struke
- poznavanje računovodstvenih propisa
- napredno poznavanje rada na računalu - MS Office
- poželjno 1-2 godine iskustva na poslovima računovodstva ali nije uvjet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- zapošljavanje na neodređeno vrijeme uz probni rad
- edukaciju i uvođenje u posao pri zapošljavanju
- stimulativna primanja + benefiti (prijevoz, topli obrok, nagrade – regres, božićnica, itd.)

Molimo zainteresirane kandidate/kandidatkinje da životopise dostavljaju u PDF formatu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).