Pošalji prijatelju

Java Developer (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • M. A. I. SOLUTIONS d. o. o.
  • Adresa: Bok 40, 51000 Rijeka
  • Web: https://mai.hr/

M. A. I. Solutions osnovana je 1993. u Rijeci. Bavi se razvijanjem, implementiranjem i održavanjem programskih i hardverskih rješenja za kompletni lanac opskrbe. Nakon više od tri desetljeća rada, s ponosom možemo reći kako smo tržište obogatili vrhunskim softverskim rješenjima i opremom.

Pokretači našeg uspjeha prvenstveno su timski rad, kontinuirana edukacija, stručni kadar i prijateljska atmosfera. Sve navedeno rezultira kvalitetnim rješenjima, stručnom podrškom i, u konačnici, zadovoljnim korisnicima.

Naši razvojni team-ovi rade na projektiranju, implementaciji, nadogradnji i održavanju kako backend, tako i frontend sofware-ima. Specijalizirani smo u retail-u, te nam je core business IT svijet u trgovini (blagajne, samoposlužne blagajne, aplikacije za unaprjeđenje svih procesa u trgovini, uvođenje novih tehnologija u svim segmentima trgovine.)

Opis posla

Posao projektiranja, implementacije, nadogradnje i održavanja Enterprise NCR rješenja i samostalno projektiranje rješenja.

Uvjeti

Tražimo iskusnog projektanta/programera s odličnim znanjem i prethodnim iskustvom:
- klijentskih web tehnologija, Javascript i JS frameworkova
- HTML, CSS i pripadajući front-end frameworkovi
- Restful servisi, XML, JSON. SOAP servisi, JAXB
- Poznavanje procesa razvoja/održavanja aplikacija
- Prednost poznavanje rada s bilo kojim od ide-a: rational, netbeans, eclipse, intellij...
- Poznavanje Java, j2ee
- Poznavanje .NET frameworka, C#

Vještine:

.NET, C#, CSS, HTML, Java, Java Architecture for XML Binding (JAXB), JavaScript, JavaScript Object Notation (JSON), SOAP, XML

Što nudimo

- zapošljavanje na neodređeno vrijeme uz probni rad
- edukaciju i uvođenje u posao pri zapošljavanju
- rad u ugodnoj i pozitivnoj atmosferi na velikim poslovnim projektima
- mogućnost stalnog napredovanja sukladno rezultatima
- stimulativna primanja + benefiti (prijevoz, topli obrok, nagrade – regres, božićnica, itd.)

Molimo zainteresirane kandidate/kandidatkinje da životopise dostavljaju u PDF formatu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).