Pošalji prijatelju

Veterinarski tehničar (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

Ponosni smo nositelj duge tradicije i moderan prvak u proizvodnji vina, maslinovog ulja i sireva te djelujemo unutar Grupe pića u Hrvatskoj, BiH, Srbiji i Sloveniji.

Gradimo snažne brendove, kao i snažne zaposlenike, i zato naš uspjeh dolazi upravo od naših ljudi. Držimo se zajedno i jedni drugima vjerujemo. Otvoreni smo, iskreni i direktni. Težimo izvrsnosti, nikada ne prihvaćamo osrednjost. Izazivamo status quo i volimo promjene, ali i učimo iz neuspjeha. Na svaku situaciju gledamo kao na priliku za osobni rast. I tako nastaju naši vrhunski proizvodi, a mi nastavljamo biti dokazano najbolji u regiji.

Više o Agrolaguni d.d. možete naći na našoj web stranici.

Opis posla

Okusite kako je biti dio našeg tima i uključite se u proces odabira za radno mjesto:

Veterinarski tehničar (m/ž).

Što ćeš raditi:
- pomoć veterinarima i ostalim stručnim osobama iz nadležnih tijela u primjeni tehnologije na farmi, kao i liječenju stada na farmi te markiranju stoke
- organizacija uzgoja stoke, mužnja i striža ovaca te sudjelovanje u istom
- odgovornost za stado kao osnovno sredstvo, odnosno za brojno stanje stoke
- u dogovoru s rukovoditeljem farme izdavanje mlijeka i vođenje zapisa o održavanju higijene, laktofriza i linije za mlijeko
- voditi registar evidencije stoke na gospodarstvu te dnevno evidentirati svaku promjenu (ojanjeno, uginuće) te prijavljivanje rukovoditelju farme,
- sudjelovanje u postupku nabave životinja, proizvodnji i nabavi krmiva i ostalih potrepština za farmu
- sastavljanje recepture vezano uz hranjenje stada i njegovu primjenu
- odgovornost za zdravstveno stanje stada
- organiziranje provođenja mjera nadležnih tijela vezano za zdravlje stada
- voditi računa o repromaterijalu vezano za zdravlje stada, higijenu mljekare
- sprječavanje pojave bolesti na farmi pravovremenom kontrolom i poduzimanjem mjera
- odgovarati za red i čistoću na farmi
- voditi zapise o temperaturama na prijemu mlijeka, zapise o čišćenju i održavanju prostorija i opreme
- pomagati pri janjenju, odvajanju i ostalim poslovima oko stoke
- pomagati rukovoditelju farme u obavljanju poslova
- obavljati i druge poslove po nalogu rukovoditelja farme i direktora poljoprivrede i farme

Uvjeti

Što očekujemo?
- minimalno SSS - veterinarski tehničar
- iskustvo rada u istim ili sličnim poslovima je prednost
- sposobnost efikasnog multitaskinga i rada pod pritiskom
- organizacijske vještine i sposobnost rada u timu
- visoka razina odgovornosti i samostalnosti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

Zašto odabrati nas?
- cijenimo izvrsnost te imamo motivirajući sustav nagrađivanja
- svi naši novi zaposlenici sudjeluju u strukturiranom programu uvođenja u posao
- pratimo radni učinak naših zaposlenika i pružamo im podršku u daljnjem razvoju
- potičemo svakodnevno učenje naših zaposlenika kroz razne razvojne aktivnosti i edukacije
- njegujemo kulturu zajedništva i inovacija u kojoj se cijene različiti pogledi u stvaranju novih ideja
- naši zaposlenici imaju pravo na mnogobrojne novčane pogodnosti, od božićnice, uskrsnice, darova za djecu do regresa

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i zainteresirani ste, pošaljite nam otvorenu ponudu i životopis putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).