Operater za rad na strojevima - rezanje pločastih materijala (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TG ART d.o.o. za trgovinu, usluge i promidžbu
  • Adresa: Obrtnička 1, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.tgart.hr

TG Art je tvrtka s dugogodišnjim iskustvom u distribuciji, oblikovanju i preradi pločastih materijala: polikarbonata, akrila, PET folija i pjenastog PVC-a.

Opis posla

Zbog proširenja poslovanja u potrazi smo za djelatnicima (m/ž) sa znanjem rada na CNC laserskom stroju.

Zadaće radnika podrazumijevaju izvršavanje radnih naloga izdanih od poslovođe prema nacrtu iz priloga radnog naloga, kontroliranje mjera na proizvodima i ostalih kvalitativnih značajki, zaprimanje materijala na skladište, vršenje radnji jednostavnog održavanja strojeva sukladno planu održavanja, briga o urednosti radnog mjesta.

Uvjeti

- prilagodljivost
- snalažljivost
- odgovornost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

CorelDraw

Što nudimo

Rad na izazovnim projektima za domaće i vanjsko tržište. Financijske stimulacije i nagrade, te prilika za dodatni profesionalni razvoj.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).