Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Solin

Rok prijave:

Brzo rastuća, izvozno orijentirana tvrtka koja uspješno posluje već 25 godina vas poziva vas da se pridružite uspješnom timu naših stručnjaka.

Opis posla

- rad na hidrauličkim prešama za vulkanizaciju gume
- rad s ručnim i pogonjenim alatima (ručna bušilica, brusilica, odvijač i sl.)
- sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i usvajanju novih tehnologija u svom i komplementarnim poslovima
- ostali radionički poslovi

Uvjeti

- SSS, tehnička/industrijska škola
- minimalno 1 godina radnog iskustva i to isključivo u tehničkim poslovima
- tehnička sklonost kandidata
- osnovno poznavanje čitanja i izrade nacrta
- osnovno poznavanje rada sa preciznim mjernim alatima i uređajima
- razvijene radne, stručne i organizacijske sposobnosti
- sklonosti k učenju novih tehnologija u struci
- visok osjećaj odgovornosti prema poslu te preciznosti u radu
- poželjno znanje engleskog (nije uvjet)
- poželjno znanje Microsoft Office paketa
- samostalnost u individualnom radu, a prilagodljivost u timu

Prednost će imati kandidati koji imaju dobro iskustvo ili iskustvo u osnovama rada:
- tokarskog stroja/strojne obrade
- zavarivanja

Koga tražimo:
- stabilnu i organiziranu osobu željnu učenja novih tehnologija
- osobu koja uvijek želi više i kojoj je napredovanje svakodnevna rutina
- osobu s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

- puno radno vrijeme (prijepodne/poslijepodne)
- dinamično i kreativno radno okruženje
- rad u ugodnoj i prijateljskoj radnoj okolini
- mogućnost osobnog razvoja i napretka
- sigurni radni uvjeti
- rad u novom proizvodnom centru na Dračevcu kod Solina
- isplata božićnica
- isplata motivacijskih nagrada prema učinku i razvoju zaposlenika
- financijska naknada za prijevoz

Plaća:
- razina plaće ovisna o znanju, iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata
- ovisno o napretku kandidata i uloženom trudu povećanje plaće jednom godišnje

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti:
- životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova

Molimo cijenjene kandidate da životopise s traženom dokumentacijom dostave putem linka za prijavu.

Svi kandidati će u roku od 30 dana od dana objave oglasa biti obavješteni o rezultatima natječaja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).