Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer građevine - projektant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PRONING DHI d.o.o. za projektiranje, usluge i trgovinu
  • Adresa: Ulica Otona Kučere 5, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.proning-dhi.hr

PRONING DHI d.o.o. je privatno projektno društvo osnovano 1994. u cilju izrade projektne dokumentacije za izgradnju i korištenje hidrotehničkih objekata i sustava.

Prvenstveno se bavimo projektiranjem i konzaltingom u području urbane hidrotehnike, hidrotehnike riječnih slivova i eko-inženjerstva. Kao projektno društvo izradili smo najkompleksnije hidrotehničke projekte u Hrvatskoj i regiji – od Master planova kanalizacijskih sustava gradova kao Zagreb, Ljubljana, Osijek, do projekta odvodnje za EKO-Kaštelanski zaljev.

U radu razvijamo i koristimo off-line i on-line matematičke 1D i 2D simulacijske modele za analizu tečenja u cjevovodima i otvorenim tokovima i razvijamo sustave za predviđanja poplava u realnom vremenu.

Više detalja dostupno je putem naše web stranice.

Opis posla

- vođenje i izrada tehničke dokumentacije u komunalnoj hidrotehnici
- rad na idejnim i koncepcijskim rješenjima te studijama izvodljivosti
- koordiniranje rada s ostalim stručnjacima i drugim sudionicima
- sudjelovanje u ostalim poslovima u području hidrotehničkog projektiranja u okviru stručne spreme i iskustva

Uvjeti

- VSS, dipl.ing.građ./mag.ing.aedif.
- napredno korištenje MS Office paketa, AutoCAD, Urbano, poželjno poznavanje softvera za modeliranje u hidrotehnici (SWMM, EPANET) i GIS alata ArcGIS, QGIS)
- ovlašteni ing. upisan u imenik ovlaštenih ing. strukovne komore

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5+

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office, Urbano

Što nudimo

- dodatci na plaću u skladu s postignutim rezultatima
- božićnica, uskrsnica, potpora za g.o.
- rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju
- sudjelovanje na konferencijama i strukovnim skupovima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).