Pošalji prijatelju

Vodoinstalater (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

P.G.P. d.o.o. je poduzeće u privatnom vlasništvu, specijalizirano za niskogradnju, utemeljeno 1994.g. sa sjedištem u Zagrebu.

Opis posla

- obavljanje pripremnih radova za izvođenje poslova vodovoda i kanalizacije gradske infrastrukture
- krojenje cijevi ručnim alatom i postavljanje cijevi za vodovod i kanalizaciju gradske infrastrukture
- izvođenje priključaka cijevi na vodovod i kanalizaciju
- održavanje uporabljenih alata i pribora za rad
- održavanje čistoće gradilišta

Uvjeti

- 5 godina radnog iskustva u montiranju vanjskih priključaka

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Što nudimo

- po potrebi osiguran smještaj

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).