Pošalji prijatelju

Komercijalist (m/ž)

Zadarska, Šibensko-kninska županija

Rok prijave:

Tvrtka „Dolium d.o.o. „ je ekskluzivni zastupnik Paulaner piva, istaknutih koktela i ginova za Republiku Hrvatsku.

Opis posla

Komercijalist je snalažljiva, komunikativna i odgovorna osoba koja uz pomoć voditelja gradi svoju prodajnu mrežu kupaca. Svakodnevno obilazi postojeće i potencijalne kupce, dobro organizira vrijeme i poslovanje, izgrađuje vjerodostojnost i odnose s kupcima. Potencijalni kupci su pravne osobe (veleprodaje, maloprodaje , ugostiteljski objekti i trgovački lanci).

Uvjeti

- odgovornost
- samomotiviranost
- spremnost na rad u dinamičnom timu ljudi
- fleksibilnost
- spremnost na učenje i edukaciju

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- pomoć i podrška voditelja
- stalna i redovita primanja, božićnica i bonusi
- neradni vikend i praznici
- mogućnost napredovanja
- rad u dinamičnom i poduzetnom timu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).