Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik / Komercijalist (m/ž)

Zadar, Split, Šibenik, Makarska, Knin

Rok prijave:

Tvrtka Zdravko d.o.o. bavi se prodajom kozmetike i opreme za frizerske salone s tradicijom od preko 20 godina. Eksluzivni smo zastupnici brenda Raywell Milano za područje Republike Hrvatske.

Opis posla

U našem odjelu Prodaje tražimo savjesnu i motiviranu kolegicu ili kolegu koji će nam se pridružiti na poziciji Komercijalist/ Prodajni predstavnik.
- svakodnevni obilazak postojećih kupaca na svom prodajnom području, u dogovoru s voditeljem prodaje
- održavanje partnerskog odnosa s kupcima i podizanje kvalitete usluge prema kupcima
- pronalaženje novih kupaca i proširenje prodaje s ciljem razvoja i unapređenja prodaje
- prezentacija asortimana postojećim i potencijalnim kupcima
- informiranje kupaca o novostima u asortimanu proizvoda, cijenama, promotivnim akcijama
- zaprimanje narudžbi
- realizacija zadanog plana prodaje
- planiranje zaliha proizvoda

Uvjeti

- mogućnost zaposlenja u stalni radni odnos nakon probnog roka od 6 mjeseci

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Na ovom radnom mjestu nudimo:​
- stalni radni odnos
- stimulativna primanja
- stručna usavršavanja
- službeno vozilo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).