Pošalji prijatelju

Voditelj prodaje (m/ž)

Sveti Ivan Zelina

Rok prijave:

  • GOTES društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i promet
  • Adresa: Zagrebačka 133, 10380 Sveti Ivan Zelina
  • Web: http://www.gotes.hr

Gotes d.o.o je tvrka sa dugogodišnjim (od 1991.godine) iskustvom u proizvodnji tjestenine, tekućih jaja i srodnih proizvoda. Trenutno naš team broji 31 kolega koji planiraju, pokreću i sudjeluju u našem poslovnom procesu.

Kako nastavljamo s rastom poslovanja i jačanjem prisutnosti na tržištu, tražimo iznimno motiviranog voditelja prodaje koji će se pridružiti našem dinamičnom timu s mjestom rada u Sveti Ivan Zelina.

Opis posla

Od voditelja prodaje očekuje se vođenje cjelokupnog procesa, od identifikacije poslovnih prilika do zaključivanja poslova, održavanje snažnih odnosa s postojećim i gradnja istih s novim klijentima. Ova uloga zahtijeva izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine te sposobnost upravljanja prodajnim procesima kao i upravljanje poslovnim planovima i realizacijom.

Uvjeti

- izvrsne komunikacijske i međuljudske vještine, samostalnost u vođenju poslovnih odnosa i prodajnih procesa te uspješnost u izgradnji povjerenja
- sposobnost izvođenja prezentacija, demonstracija proizvoda i prijedloga
- snažno razumijevanje prodajnog procesa
- proaktivnost, samomotivacija i orijentiranost prema rezultatima s iznimnim vještinama rješavanja problema
- sposobnost rada u timskom okruženju i učinkovito upravljanje višestrukim prioritetima
- vozačka dozvola B kategorije
- minimalno iskustvo 3-5 godine
- iskustvo rada u prehrambenoj industriji
Prednost ali ne uvjet:
- poznavanje softwarea za upravljanje prodajnim aktivnostima, prodajnim kanalima i odnosima s klijentima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugovor na neodređeno uz probni rok
- poticajnu plaću koja će rasti paralelno s tvojim napretkom, rezultatima i uspješnosti u poslovanju
- božićnica i uskrsnica
- minimalno 20-25 dana godišnjeg odmora; broj dana će rasti što dulje budeš s nama
- službeni mobitel i službeni laptop
- službeno vozilo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).