Pošalji prijatelju

Vozač kamiona (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Palić inženjering d.o.o. za građevinarstvo i prometne usluge

Opis posla

- prima upute i naloge za rad od voditelja transporta
- preuzima i utovara ili nadzire utovar tereta
- prevozi strojeve, uređaje, alate
- vodi evidenciju o prijeđenoj kilometraži, utrošku goriva
- obavlja tekuće održavanje vozila
- obavlja druge poslove i zadatke prema nalozima i uputama voditelja transporta

Uvjeti

- KOD 95
- poželjna je knjižica vozača, ali nije uvjet

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Medovićeva 7, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B, C, E

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).