Pošalji prijatelju

Suradnik na izradi projekata konstrukcije (m/ž)

Saršoni

Rok prijave:

Pi projekt d.o.o. je inženjerska tvrtka koja djeluje od 2015. godine.

Bavimo se projektiranjem i nadzorom u gradnji objekata visokogradnje, a naša misija je pružiti klijentima i investitorima potpunu uslugu od samog početka investicije, projektiranja, nadzora, do opremanja životnih prostora.

Redovna edukacija zaposlenika i praćenje najnovijih trendova u projektiranju omogućuju nam da zadane projekte izrađujemo kvalitetno, brzo i u skladu s najnovijim zahtjevima u građevinarstvu.

Opis posla

- izrada planova armature
- izrada planova oplate

Uvjeti

- potrebno osnovno znanje Allplana za konstrukterstvo

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office, Allplan, Tower

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).