Vozač teretnog kamiona C+E ADR KLASA 1 - tegljača s poluprikolicom (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PADRA d.o.o.
  • Adresa: Vodovodna 20, 10000 Zagreb

Poslovi ovlaštenog carinskog zastupnika, organizacija transporta i usluge transporta šleperima.

Opis posla

Traže se 2 vozača (m/ž) šlepera (tegljača) s poluprikolicom.

Nema zbirnih prijevoza već kompletni utovar/istovar.

Tjedne ture na bazi polazaka iz Hrvatske s utovarom u Grčkoj.

Uvjeti

- ADR certifikat za Klasu 1
- posjedovanje ADR certifikata uz uvjet polaganja dodatnog tečaja za Klasu 1

Poslodavac će prilikom razgovora za posao tražiti na uvid vozačku dozvolu i ADR karticu a po potrebi i ostale dokumente.

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

C+E

Što nudimo

- mogućnost obuke i napredovanja, usavršavanja
- opuštena komunikacija i poštivanje rokova
- vikendi su slobodni

Posjedujemo vozila euro6 norme 2018. g. s novim poluprikolicama.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2000 do 2500 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).