Pošalji prijatelju

CNC operater / Alatničar / Strojarski tehničar (m/ž)

Velika Gorica, Lukavec

Rok prijave:

  • MER.TECH-METALI d.o.o.

Mer.tech-metali je inovativno razvojno–proizvodna tvrtka sa dugogodišnjim iskustvom u području alatničarstva, strojne obrade, automatizacije i strojogradnje.

Dugoročna vizija tvrtke usmjerena je prema potrebama i zadovoljstvu kupaca, prateći nove tehnologije ustrajnosti kvalitete, te širenju na nova tržišta i stvaranju novih proizvoda i usluga.

Opis posla

Traži se CNC operater / Alatničar / Strojarski tehničar (m/ž).

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 500 4887

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vještine:

CAD, CAM, Fusion 360

Što nudimo

- ugovor na neodređeno
- mogućnost napredovanja
- sigurno i stabilno radno okruženje
- naknadu za topli obrok i troškove prijevoza
- stimulativna primanja
- edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).