Pošalji prijatelju

Voditelj poslovnice (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Borboleta je hrvatski brand koji se bavi proizvodnjom i distribucijom ručno izrađenih narukvica.

Dosadašnji uspjeh dugujemo bezvremenskom dizajnu, kao i uloženom trudu i strasti za ono čime se bavimo.

Poslovnice u kojima se prodaje nakit se rasprostiru na više lokacija diljem Hrvatske i ponosni smo što je naš Borboleta tim svake godine sve veći.

Opis posla

Borboleta tim traži iskusnog prodavača (m/ž) za MP Borboleta u Tower centru u Rijeci.

Opis posla:
- svakodnevna komunikacija s kupcima
- rad na blagajni
- zaprimanje i izlaganje proizvoda
- briga o urednosti radnog mjesta

Uvjeti

- izražene komunikacijske i prodajne vještine te želja za usavršavanjem istih
- samostalnost i odgovornost u radu
- poželjno iskustvo u prodaji
- točnost, urednost, organiziranost
- timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- edukacije u svrhu razvijanja prodajnih vještina i rada s kupcima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).