Pošalji prijatelju

Instalater audio i video sustava (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • LUKVEL, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i proizvodnju
  • Adresa: Gajeva 36, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.lukvel.hr

Tvrtka Lukvel d.o.o. postoji na hrvatskog tržištu više od 15 godina. Osim u Hrvatskoj, tvrtka ima podružnice i u susjednim državama. Tvrtka se bavi distribucijom profesionalnih video i audio proizvoda kao što su projektori, monitori, interaktivne ploče i monitori, oprema za ozvučenje javnih prostora, oprema za upravljanje audio i video signalima te ostale dodatne opreme.

Osim distribucije audio video opreme putem mreže partnera nudimo korisnicima i integraciju audio video proizvoda kroz cjelovita rješenja. Naši kupci su javna poduzeća, privatne tvrtke i edukacijske ustanove. Trenutno ostvarujemo rast za koji su nam potrebni partneri na polju ljudskih potencijala koji će nam pomoći u ostvarivanju ciljeva koji se nalaze pred nama.

Opis posla

Instalater audio i video sustava je osoba koja instalira projektore, monitore i ozvučenja te ih pušta u rad.

Dnevni radni zadaci sastoje se od instalacije i montaže audio i video uređaja te popravaka uređaja kao i brige oko korisnika.

Uvjeti

- rukovanje s alatima koji se koriste za instalaciju i montažu opreme
- točnost, urednost i preciznost u obavljanju poslova
- interes za suvremene audio i video tehnologija
- poznavanje mrežnih tehnologija
- spremnost na učenje i usavršavanje novih tehnologija

Osoba koju tražimo može biti bez prethodnog iskustva, ali s izraženim interesom za područje audio i video tehnologija. Radno iskustvo na sličnim poslovima je dobrodošlo, ali nije uvjet.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Osoba će imati na raspolaganju službeni mobitel, osobno računalo, službeni automobil ili dostavno vozilo za obavljanje zadataka. Probni rok iznosi 3 do 6 mjeseci.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Praksa

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).