Pošalji prijatelju

Šef kuhinje u pansionskom restoranu (m/ž)

Bol

Rok prijave:

Bretanide Sport & Wellness Resort je smješten uz najpoznatiju plažu u Hrvatskoj i na jedinstven način objedinjuje sport, odmor i wellness. Već godinama naš Resort postavlja visoke standarde i čvrsta mjerila ponajprije zbog izuzetno ljubaznog i kompetentnog osoblja, izvanredne kuhinje, visoke urednosti cjelokupnog hotelskog kompleksa, zbog blizine poznate plaže i obzirom na vrhunski odnos cijene i kvalitete usluge. Nudimo 287 soba, 5 restorana, sportske sadržaje i wellness centar na najvišem nivou.

Opis posla

- upravljanje i organizacija rada svih kuhinjskih timova (glavni restoran, pizzeria, grill)
- razvoj i izmjena jelovnika u suradnji s vlasnicima hotela kako bi se zadovoljile potrebe gostiju
- praćenje i upravljanje zalihama, narudžbama i troškovima hrane i opreme
- obuka i motivacija kuhinjskog osoblja te osiguravanje visokih standarda kvalitete pripremljenih jela
- održavanje najviših higijenskih standarda i pridržavanje svih sigurnosnih propisa

Uvjeti

- iskustvo rada kao chef ili sous-chef kuhinje u sličnim ugostiteljskim objektima (min. 3 godine)
- strast prema gastronomiji i kreativnosti u kreiranju jela
- izvrsna organizacijska sposobnost i vođenje tima
- poznavanje svih aspekata sigurnosti hrane i higijenskih standarda
- profesionalan pristup radu i sposobnost rada pod pritiskom

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 21 740 160

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- kvalitetni uvjeti rada
- redovna i stimulativna primanja
- dodaci na plaću za minuli rad, rad nedjeljom i blagdanom
- zajednički ili samački smještaj i 3 obroka
- radni odnos se zasniva s probnim rokom, za stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).