Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Bol

Rok prijave:

Bretanide Sport & Wellness Resort je smješten uz najpoznatiju plažu u Hrvatskoj i na jedinstven način objedinjuje sport, odmor i wellness. Već godinama naš Resort postavlja visoke standarde i čvrsta mjerila ponajprije zbog izuzetno ljubaznog i kompetentnog osoblja, izvanredne kuhinje, visoke urednosti cjelokupnog hotelskog kompleksa, zbog blizine poznate plaže i obzirom na vrhunski odnos cijene i kvalitete usluge. Nudimo 287 soba, 5 restorana, sportske sadržaje i wellness centar na najvišem nivou.

Opis posla

Pozivamo Vas na postanete dio našeg tima na poziciji:

Recepcionar (m/ž).

Opis posla
- rad na recepciji
- prijava i odjava gostiju, naplata, briga oko gosta
- briga o hotelu te suradnja sa ostalim sektorima u hotelu (domaćinstvo, restoran)
- prodaja smještajnih kapaciteta
- poslovi mjenjačnice
- komunikacija s gostima putem elektronske pošte i telefona u skladu sa standardima
- pružanje servisnih informacija gostima

Uvjeti

- KV, SSS
- aktivno znanje hrvatskog, njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu
- aktivno poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet)
- izražene kreativne, komunikacijske i organizacijske sposobnosti pri obavljanju poslova
- poznavanje standarda poslovanja, motivacija i težnja maksimalnoj kvaliteti
- sklonost timskom radu i radu sa ljudima

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju navedene uvjete da svoju prijavu i životopis pošalju putem linka za prijavu.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 21 74 0160

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- kvalitetni uvjeti rada
- redovna i stimulativna primanja
- dodaci na plaću za minuli rad, rad nedjeljom i blagdanom
- zajednički ili samački smještaj i 3 obroka
- radni odnos se zasniva s probnim rokom, za stalni radni odnos

Zapošljavamo ljude, a ne životopise - pa, što tražimo?

Više nas zanimaju vaše ideje nego vaše kvalifikacije. I želimo da nam kažete što mislite - a ne ono što mislite da želimo čuti.

Izvrstan tim, super prednosti i trening koji vas vodi kamo god želite ići.

Ljudi koje zapošljavamo su budućnost hotela BRETANIDE Wellness & Sport Resort - i zato se prema njima dobro odnosimo.

Ako vam to zvuči kao: TO JE TO, prijavite se.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).