Pošalji prijatelju

Maniker / Pediker (m/ž)

Bol

Rok prijave:

Bretanide Sport & Wellness Resort je smješten uz najpoznatiju plažu u Hrvatskoj i na jedinstven način objedinjuje sport, odmor i wellness. Već godinama naš Resort postavlja visoke standarde i čvrsta mjerila ponajprije zbog izuzetno ljubaznog i kompetentnog osoblja, izvanredne kuhinje, visoke urednosti cjelokupnog hotelskog kompleksa, zbog blizine poznate plaže i obzirom na vrhunski odnos cijene i kvalitete usluge. Nudimo 287 soba, 5 restorana, sportske sadržaje i wellness centar na najvišem nivou.

Opis posla

- pružanje visokokvalitetnih usluga manikure i pedikure
- oblikovanje noktiju, nanošenje laka i gelova
- njega kože ruku i stopala, uključujući masaže
- savjetovanje klijenata o najboljim praksama njege noktiju
- održavanje higijenskih standarda i dezinfekcija alata

Uvjeti

- iskustvo u području manikure i pedikure
- stručnost u uporabi različitih tehnika i alata
- praćenje najnovijih trendova i tehnika u njezi noktiju
- izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost pružanja vrhunske usluge klijentima
- visoka razina higijenskih standarda i pažnja prema detaljima
- certifikati ili diplome iz područja manikure i pedikure su poželjni, ali nisu obavezni

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 21 74 0160

Što nudimo

- sezonski rad s mogućnošću mjere „stalni sezonac“
- smještaj i 3 obroka dnevno
- sportski i ostali sadržaji dostupni besplatno
- pun radni tjedan s fleksibilnim rasporedom
- mogućnost usavršavanja i stručnog razvoja
- rad u poticajnom okruženju s prijateljskim timom stručnjaka
- uz plaću i mogućnost dodatnih bonusa

Vrsta zaposlenja:

Sezonski

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).