Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Split, Zagreb, Zadar

Rok prijave:

Fashion Company je kompanija koja se bavi modom i modnom maloprodajom i veleprodajom sa svojih 26 maloprodajnih mjesta u Hrvatskoj (sa Srbijom, Crnom Gorom, Albanijom i Makedonijom taj broj raste na preko 100).

Brendovi koje Fashion Company zastupa pripadaju klasi svjetski poznatih modernih urbanih brendova kao što su: Diesel, Calvin Klein, Premiata, Tommy Hilfiger, Replay, Camper, Cesare Paciotti, Liu Jo, Guess, Desigual, Paciotti 4US, UGG@Australia i mnogih drugih.

Svaki od naših brendova uživa visok stupanj autonomije, ali i odgovornosti kako bi sačuvao kreativnu slobodu uz primjenu globalne strategije.

Ako si pozitivnog stava, voliš modu i pratiš trendove, prijavi se i krenu u novu modnu avanturu!

Čekamo te!

Tražiš posao?

Za naše trgovine tražimo pojačanje na poziciji:

Mjesto rada: Split, Zagreb, Zadar

Opis posla:

  • posluživanje kupaca i prodaja robe
  • slaganje robe u skladištu trgovine i prodajnom prostoru
  • prijem robe, kontrola, postavljanje elektronske zaštite na artikle/robu
  • rad na blagajni
  • briga o urednosti i čistoći maloprodajnog prostora i skladišta
  • visoka razina customer service-a i usluživanja kupaca

Uvjeti:

  • vedar i energičan duh
  • sposobnost za timski rad
  • usmjerenost na kupce
  • spremnost na smjenski rad i rad vikendom

Nudimo:

  • mjesečni bonusi
  • rad u dinamičnom okruženju
  • loyalty program za zaposlenike
  • In House treninzi
  • plaćeni prijevoz i topli obrok

Prijavi se putem linka za prijavu i postani dio Fashion Company tima!

Sretno!

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).