Pošalji prijatelju

Stolar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Stolarija s dugogodišnjim iskustvom koja se temelji na kvaliteti i preciznosti.

Opis posla

Izrada interijerskih rješenja prema nacrtima.

Namještaj se izrađuje od pločastih materijala, iverala, lakiranog MDF-a, furnirane iverice, šperploče i slično. Izrada vrata i prozora od masivnih profila. Izrada zidnih obloga, ormara, stolova, kuhinja, vrata, prozora, gazišta, ograda, sve prema projektu.

Uvjeti

Tražimo preciznog, samostalnog i odgovornog radnika koji može raditi u timu. Nekoga tko misli na svoju sigurnost i sigurnost svojih kolega.

Svakako je poželjno iskustvo u proizvodnji namještaja, pogotovo iskustvo rada na strojevima za obradu drva, no najbitnija je želja i volja.

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- mogućnost napredovanja. ugodna radna atmosfera
- zanimljivi i atraktivni poslovi koji su unikati

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).