Pošalji prijatelju

Maser (m/ž)

Krk

Rok prijave:

  • PAR EXCELLENCE, obrt za njegu tijela i izradu bižuterije, vl. Barbara Burić Matijević, Krk, Zagrebačka 24

Opis posla

Pružanje usluge masaže cijelog tijela.

Rad se obavlja u drvenom plažnom objektu za vrijeme ljetne turističke sezone, a po potrebi i u kozmetičkom salonu.

Zapošljavamo 2 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

Radno iskustvo je poželjno i prednost, ali nije uvjet za zapošljavanje.

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- zajednički smještaj
- poslodavac nudi mogućnost edukacije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).