Pošalji prijatelju

Optometrist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Očna Optika Luna uspješna je tvrtka koja je na hrvatskom tržištu preko 20 godina, a svoju djelatnost obavljamo na četiri lokacije u Zagrebu. U luksuzno opremljenim poslovnicama bogata je ponuda svjetski poznatih brendova sunčanih naočala i dioptrijskih okvira visoke kvalitete za cijelu obitelj. U ponudi su i kontaktne leće i otopine te accessories za naočale.

Zadovoljstvo klijenta imperativ je kojim se vodimo u svakodnevnom radu. Pružanjem najbolje moguće usluge i vrhunskom ponudom te stručnim i individualnim pristupom nastojimo klijentima učiniti kupnju i biranje naočala posebnim iskustvom.

Opis posla

U potrazi smo za motiviranom, vedrom, komunikativnom osobom koja voli dinamičnost i fleksibilnost u radu s ljudima te je odgovorna i uredna u obavljanju svog posla.

Popunjavamo poziciju optometrist (m/ž).

Odgovornosti:
- svakodnevna komunikacija s postojećim i potencijalnim klijentima
- prezentacija i prodaja proizvoda (sunčane naočale, dioptrijski okviri, kontaktne leće i tekućine, naočalne leće itd.) potencijalnim kupcima te pružanje informacija uz isto
- savjetovanje i stručnu pomoć vezano za proizvode i usluge optike
- izlaganje proizvoda, kontrola kvalitete i roka trajanja proizvoda
- administracija poslovnih procesa
- korekcija refrakcijskih pogrešaka oka (refrakcija)
- određivanje i primjena potrebnih naočala

Uvjeti

- odgovornost, marljivost, ljubaznost
- izražene komunikacijske i prodajne vještine te fleksibilnost u radu
- motiviranost i spremnost na dodatno usavršavanje i timski rad
- osoba koja voli struku i prati trendove u optici
- sposobnost jasnog i učinkovitog prenošenja informacija
- ambicioznost i snalažljivost te želja za učenjem
- fokusiranost na ostvarivanje rezultata i postizanje ciljeva
- temeljitost i preciznost u radu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- neradne nedjelje i blagdani
- mogućnost stručnog usavršavanja i upoznavanja s novim tehnologijama i trendovima struke
- rad u stimulativnom i ugodnom okruženju
- redovita primanja
- rad na puno radno vrijeme
- ugodnu, dinamičnu i pozitivnu radnu atmosferu gdje se proaktivnost i motiviranost nagrađuju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).