Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik za HoReCa (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • FLAMMA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Tvrtka se bavi proizvodnjom i pakiranjem šećera te dostavom do ugostiteljskih objekata.

Opis posla

- održavanje i unapređivanje odnosa s postojećim kupcima (ugostiteljski objekti)
- svakodnevni obilazak potencijalnih kupaca
- direktna prodaja proizvoda za ugostiteljstvo (šećer, med, keksi, čokolada, vlažne maramice, salvete, slamke)
- svakodnevno izvještavanje o ostvarenim prodajnim aktivnostima

Uvjeti

- obavezno: 1 godina iskustva na poslovima prodaje u HoReCa kanalu
- odlične komunikacijske, prezentacijske i organizacijske sposobnosti
- fokus na uspjeh prodaje

Kandidati koji ne udovoljavaju gore navedenim uvjetima, neće biti uzeti na razmatranje.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- postoji mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).