Pošalji prijatelju

Inženjer elektrotehnike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka LSG Building Solutions d.o.o., je jedna od vodećih tvrtki i partner za sva tehnička rješenja u zgradarstvu i infrastrukturi. Djeluje u više zemalja EU, te u Srbiji i Makedoniji, a u Hrvatskoj od 2007. g.

Opis posla

Zbog potrebe i obima posla tražimo:

Inženjer elektrotehnike (m/ž).

Uvjeti

- radno iskustvo minimalno 3 godine u projektiranju ili u vođenju projekta izvođenja elektrotehničkih instalacija (izrada projektne dokumentacije, izrada ponuda, praćenje izvođenja, koordinacije s investitorima, nadzornim inženjerima i operativom te finalizacija projekta)
- obavezno poznavanje rada u AutoCAD aplikaciji i MS Office paketu (Word, Excel)
- poželjno je imati položen stručni ispit i članstvo u komori inženjera elektrotehnike (ovlašteni inženjer elektrotehnike ili inženjer gradilišta)

Ostala znanja i vještine:
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na timski rad
- dobre vještine planiranja i organizacije rada
- poželjno poznavanje rada u EPLAN ili slično
- proaktivnost u radu
- znanje jednog stranog jezika (njemačkog ili engleskog)

Vaše cijenjene ponude sa životopisom i dokazima o zadovoljavanju uvjeta Natječaja možete dostaviti putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, AutoCAD, MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).