Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

BIBUS Zagreb je od 1998. prisutan na hrvatskom tržištu kao partner industriji za komponente i sustave u području mehatronike, pneumatike, hidraulike, automatizacije i obrade otpadnih voda s ključnim kompetencijama inženjeringa i logistike.

Pripadamo internacionalnoj grupaciji BIBUS osnovanoj prije 70 godina, sa sjedištem u Švicarskoj, koja u ovom trenutku ima svoje tvrtke kćeri po cijeloj Europi i u nekim dijelovima Azije.

Da bi slogan BIBUS Grupe „SUPPORTING YOUR SUCCESS“ mogao zaživjeti u punini, nastojimo naše ključne kompetencije, inženjering i logistiku svakim danom podizati na višu razinu.

U sektoru inženjeringa to činimo kroz stalnu izobrazbu zaposlenih, a također koristeći kompletan potencijal, koji nam s različitim specijalističkim znanjima i iskustvima stoji na raspolaganju unutar BIBUS Grupe.

Opis posla

- osiguravati pravilan prijem, raspored odlaganja i izdavanja robe unutar prostora skladišta
- sudjelovanje u godišnjim inventurama
- čišćenje i održavanje skladišta
- utvrđivanje i izvještavanje o oštećenju robe te manjku ili višku robe
- samostalno obavljanje poslova manipulacije robama u skladištu (rad s viličarom)

Uvjeti

- položen tečaj za rukovanje viličarom
- uslužnost i ljubaznost
- sposobnost samostalnog rada i rada u timu
- odgovornost i kolegijalnost
- orijentiranost prema cilju i rezultatima
- poznavanje rada na računalu
- pomaganje u montaži

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema (tehnički smjer)

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u rastućoj industriji
- prilika za rad u okruženju usmjerenom na dijeljenje znanja i razvoj zaposlenika
- plaćena dobrovoljna mirovinska štednja (lll. stup)
- naknada za prehranu i prijevoz
- božićni dar za djecu
- balans privatnog i poslovnog života

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).