Pošalji prijatelju

Operater u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

smartflex

Za našeg klijenta (lokacija: Zagreb istok), priznatog proizvođača vina, alkoholnih i bezalkoholnih pića, trenutno smo u potrazi za odgovornim kandidatom koji bi se pridružio uspješnom timu na poziciji:

Opis posla:

  • Rad na automatskim i poluautomatskim strojevima i praćenje rada strojeva
  • Rješavanje manjih problema tijekom punjenja proizvoda
  • Kemijska i termička dezinfekcija strojeva za punjenje prije početka punjenja
  • Svakodnevno pranje i čišćenje strojeva i radnog mjesta
  • Praćenje količine repromaterijala u proizvodnji
  • Manipulacije robe viličarom
  • Izvještavanje i ispunjavanje obrasca za praćenje procesa, kvalitete i zastoja

Uvjeti:

  • Radno iskustvo na sličnim pozicijama poželjno, ali nije uvjet
  • Sklonost timskom radu
  • Spremnost na rad u 3 smjene
  • Poželjno iskustvo rada s viličarem, ali nije uvjet

Pogodnosti:

  • Fiksni mjesečni bonusi
  • Naknada za prijevoz i topli obrok
  • Uskrsnica, božićnica i regres
  • Organizirana prehrana (kantina) u prostorijama poslodavca po pristupačnim cijenama
  • Plaćene edukacije
  • Mogućnost napredovanja

smartflex_footer
Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).