Pošalji prijatelju

Asistent u odjelu nabave (m/ž)

Solin

Rok prijave:

Brzo rastuća, izvozno orijentirana tvrtka koja uspješno posluje već 25 godina vas poziva vas da se pridružite uspješnom timu naših stručnjaka.

Opis posla

- pronalazak i naručivanje opreme tehničke prirode na domaćem i stranom tržištu
- asistencija odjelu logistike u prikupljanju naručene opreme
- izrada mjesečnih planova nabave na osnovu plana proizvodnje, prodaje i stanja zaliha
- uska suradnja sa prodajom, proizvodnjom i logistikom
- kontrola količine i kvalitete naručene i zaprimljene robe
- prikupljanje i obrada ponuda sa ciljem nabavke po najpovoljnijim tržišnim uvjetima
- dnevni izvještaji nadređenima

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS, tehničkog ili ekonomskog smjera
- poželjna 1 godina radnog iskustva na istim poslovima, ali nije uvjet
- poželjno poznavanje brodske industrije i industrije rezervnih dijelova
- služi se informacijama iz različitih izvora, koristi sve raspoložive tehnologije, kontinuirano se usavršava i istražuje tržište
- odlične radne, stručne i organizacijske sposobnosti
- visok osjećaj odgovornosti i profesionalnost u poslu te točnosti u radu
- timski igrač
- pregovaračke sposobnosti
- izvrsno znanje engleskog (u govoru i pismu)
- izvrsno znanje Microsoft Office paketa programa te internet tražilice

Koga tražimo:
- stabilnu i organiziranu osobu željnu učenja novih tehnologija
- osobu koja uvijek želi više i kojoj je napredovanje svakodnevna rutina
- osobu s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- puno radno vrijeme (prijepodne)
- dinamično i kreativno radno okruženje
- rad u ugodnoj i prijateljskoj radnoj okolini
- mogućnost osobnog razvoja i napretka
- sigurni radni uvjeti
- rad u novom proizvodnom pogonu
- isplata božićnica i godišnjih nagrada
- isplata motivacijskih nagrada prema učinku i razvoju zaposlenika
- financijska naknada za prijevoz i marendu

Plaća:
- razina plaće zavisi o znanju, iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata
- povećanje plaće minimalno jednom godišnje, ovisno o napretku kandidata i uloženom trudu

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti:
- životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova

Molimo cijenjene kandidate da životopise s traženom dokumentacijom dostave putem linka za prijavu.

Svi kandidati će u roku od 30 dana od dana objave oglasa biti obavješteni o rezultatima natječaja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).