Pošalji prijatelju

Fizioterapuet / Maser (m/ž)

Šibenik

Rok prijave:

  • ONIKS, obrt za masažu, vl. Andrea Vlahov

Opis posla

ONIKS, obrt za masažu zapošljava djelatnike na mjesto fizioterapeuta / masera.

Traži se dvoje djelatnika.

Period zaposlenja: 01.07. - 31.08.

Pridružite se našem stručnom timu u sezoni 2024. na plaži u sklopu hotela Imperial u Vodicama kraj Šibenika.

Uvjeti

Što nudimo

Ugodno radno okruženje, profesionalni pristup te zadovoljstvo članova tima temelj su našeg poslovanja.

Našim djelatnicima pružamo kontinuirani pristup i učenje od vrhunskih fizioterapeuta s dugogodišnjim iskustvom.

Smještaj osiguran za djelatnike izvan Šibensko-Kninske županije te pokriveni putni troškovi za stanovnike iste.

Uključen topli obrok.

Fiksni i stimulativni dio primanja.

Slobodan dan.

Podržavamo zapošljavanje državljana izvan RH.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).