Pošalji prijatelju

Skladištar u nabavi (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • LUKA RIJEKA d.d. za usluge u pomorskom prometu, lučke usluge, skladištenje roba i špediciju
  • Adresa: Riva 1, 51000 Rijeka

Luka Rijeka d.d. je najveći koncesionar za prekrcaj suhih tereta na području riječke luke, i tržišno orijentirano trgovačko društvo čija su osnovna djelatnost lučke usluge.

Naša je misija pružanje lučke usluge visoke kvalitete. Poslujemo kao moderno uređen gospodarski subjekt i u partnerstvu s poslovnim partnerima i korisnicima naše usluge, gradimo našu viziju vodećeg lučkog operatora za prekrcaj suhih tereta u sjevernom Jadranu.

Samostalnim projektima i projektima u strateškom partnerstvu sa svjetskim liderima u lučkoj logistici pokrećemo nove investicijske cikluse, koji u poslovanje donose više organizacijske standarde, „know - how“ vodećih lučkih operatora i modernizaciju opreme.

Zaposlenici Luke Rijeka d.d. su najveća vrijednost i snaga naše kompanije i samo njihovom kvalitetom možemo ostvariti našu misiju, viziju, strategiju i snove.

Opis posla

Natječaj za popunu radnog mjesta:

Skladištar (m/ž) u nabavi - 1 izvršitelja-ica na određeno vrijeme.

Opis poslova:
- zaprima i izdaje robu u i iz skladišta, prema dostavnici ili računu
- odgovoran je za sigurnost i brojčano stanje robe u skladištu
- odgovoran je za propisno skladištenje, sortiranje i obilježavanje robe po vrstama i tehničkim osobinama
- obavlja i poslove utovara-istovara robe, sortiranje, markiranje, slaganje na police
- izdaje dokumente o preuzimanju i izdavanju robe, tehničke i osobne zaštitne opreme
- vodi zapise o oštećenoj robi, te pismeno informira odgovorne osobe
- po potrebi pomaže u utovaru, istovaru i dostavi robe
- obavlja i druge poslove u okviru svog djelokruga rada prema nalogu neposrednog rukovoditelja
- izvršavanje zadataka u kontekstu zadane politike sustava kvalitete i energetske učinkovitosti

Uvjeti

- srednja stručna sprema (SSS)
- ekonomsko ili drugo odgovarajuće zvanje po odluci Poslodavca
- poznavanje rada na računalu
- poznavanje Microsoft Office paketa (Word, Excel)
- poželjno radno iskustvo

Poželjno:
- samostalnost i odgovornost
- pedantnost i organiziranost
- savjesnost
- tehničko poznavanje robe

Uz prijavu obavezno priložiti:
- potvrdu HZMO o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji (stečeno obrazovanje i prijave o stažu na mirovinsko osiguranje)
- dokaz o završenoj stručnoj spremi-diploma
- dokaz o nekažnjavanju / uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Luka Rijeka d.d., Riva 1, 51000 Rijeka, Sektor upravljanja ljudskim resursima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Word, Excel, MS Office

Što nudimo

- stručna usavršavanja i edukacije
- rad u dinamičnoj i izazovnoj okolini
- timski rad

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).