Pošalji prijatelju

Operater u automat klubu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka GOGS d.o.o. osnovana je 1997. godine u Zagrebu. Godine 2003. tvrtka je dobila koncesiju za organizaciju igara na sreću u automat klubovima. Pored ove osnovne djelatnosti bavimo se priređivanjem zabavnih igara, kao i pružanjem ugostiteljskih usluga. Trenutno poslujemo u 8 automat klubova na području Zagrebačke županije, s tendencijom širenja.

Zagreb

OPIS POSLA

  • mjenjački i blagajnički poslovi
  • rad s aparatima za igre na sreću
  • uplate i isplate na elektronskom ruletu
  • komunikacija s posjetiteljima
  • ugostiteljski poslovi

UVJETI

  • KV/SSS
  • znanje rada na računalu (Word, Excel)

NUDIOMO

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • redovna primanja
  • stimulacija na rad
  • smjenski rad
  • noćni rad
  • plaća već od 1.100€
  • uskrsnica i božićnica
  • plaćen prijevoz i naknada za prehranu

Ako ste zainteresirani za ovaj posao, prijavite se putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).