Pošalji prijatelju

Mornar (m/ž)

Splitsko-dalmatinska županija

Rok prijave:

Tvrtku čine mladi ljudi koji su nakon višegodišnjeg iskustva turističkog krstarenja na raznim brodovima s entuzijazmom prije četiri godine krenuli u vlastiti posao. Našim gostima (pretežno Nijemci i Austrijanci) pružamo usluge na visokom nivou. Ima 16 putničkih kabina za najviše 35 gostiju, sve sa vlastitom kupaonom i klima uređajem. Ukrcajna/iskrcajna luka tijekom sezone je Trogir, te pretežno ćemo ploviti na relaciji Trogir–Dubrovnik–Trogir.

Želimo biti dobro raspoložen i veseli tim koji voli svoj posao. Ako se slažeš s time, javi nam se!

Opis posla

Tražimo mornara za rad na motornom jedrenjaku. Radi se o sedmodnevnim krstarenjima iz Trogira.

Početak 1. svibnja, završetak 19. ili 26. listopada.

Uvjeti

- radno iskustvo od barem 6 mjeseci poželjno, ali nije preduvjet
- pomorska knjižica (matrikula) nije nužna ali poželjna

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- plaća 1.500 EUR
- dodatna primanja svaki tjedan (napojnice)
- smještaj (brodska kabina s vlastitom kupaonom koja se ne dijeli s drugom osobom) i hrana su osigurani
- postoji mogućnost stalnog zapošljavanja na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Plaća:

Od 1500 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).