Pošalji prijatelju

PHP backend developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

MODUS INFINITUM je mlada rastuća tvrtka koja se bavi razvojem vlastitog proizvoda.

Nalazimo se u Zagrebu u prostorima ZICER-a, najvećeg tehnološkog inkubatora u Zagrebu.

Radimo sa klijentima iz Hrvatske i cijele Europe.

Opis posla

U potrazi smo za novom kolegicom/kolegom koja će se pridružiti našem timu u Zagrebu i spremna je odmah započeti samostalno raditi na projektima. Osim programiranja, tu su i popratni poslovi koji su sastavni dio naše svakodnevnice, a odnose se na pisanje dokumentacije, troubleshooting, debugiranje, migracije i sve ono što je sastavni dio life cyclea nekog proizvoda.

Odgovornosti:
- samostalno pisanje čistog, komentiranog i reusable koda
- implementaciju različitih vrsta funkcionalnosti opisanih u projektnim dokumentima
- pisanje dokumentacije za postojeći kao i novonastali kod
- pridržavanje rokova isporuke kako bi projekti izašli na vrijeme
- pomoći predvidjeti, identificirati, eskalirati, riješiti sve tehničke probleme i probleme koji se mogu pojaviti
- proaktivnost i out of box razmišljanje
- surađivanje s drugim kolegama unutar firme i vanjskim korisnicima (prema potrebi)
- davanje detaljnih povratnih informacija na zahtjev klijenta
- sudjelovanje u širenju znanja i stručnosti unutar tima
- očekuje se odgovornost i inicijativa

Uvjeti

- minimalno 3 godina radnog iskustva u PHP programiranju
- solidno poznavanje PHP programskog jezika
- solidno poznavanje MySql baza podataka s posebnim naglaskom na profiliranje i optimizaciju query-a
- poznavanje i iskustvo sa Symphony based Framework-ovima
- poznavanje i iskustvo u razvijanju RestAPI sustava
- solidno poynavanje i služenje GIT sustavom za verzioniranje

Tražimo osobu koja obožava programiranje i kontinuirano učenje, koja se ne srami pokazati svoje vještine, koja vidi širu sliku i razumije kontekst, te je jako entuzijastična i motivirana oko uspjeha projekta na kojem radi. Trebamo osobu koja pozitivno pristupa rješavanju svih izazova te nema strah ponuditi alternativne metode i načine rješavanja istih, naravno, u suradnji s ostalim članovima tima. Važno nam je da osoba zna potaknuti konstruktivnu i pozitivnu atmosferu u timu te zajedno s ostatkom tima ide prema zajedničkom cilju, a to je uspješna isporuka projekta.

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

LAMP, MySQL, PHP, PHP frameworks

Što nudimo

- ugovor na stalno
- rad na zanimljivim i izazovnim projektima
- fleksibilno mjesto rada (office work u Zagrebu + remote)
- fleksibilnost po pitanju ostalih potreba (djeca/vrtić/škola, majstori, doktori…)
- edukacija (ukoliko želiš napredovati i širiti svoja znanja)
- rad sa klijentima u Hrvatskoj i inozemstvu
- kvalitetno timsko okruženje
- rad na inovativnim proizvodima
- druženja i team buildinge
- plaća po dogovoru, ovisno o radnom iskustvu i znanju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).