Pošalji prijatelju

Tehničar serviser rashladne tehnike i klimatizacije (m/ž)

Zadar, Split, Dubrovnik

Rok prijave:

ARFA Services d.o.o. nudi uslugu servisa i održavanja jednostavne i složene rashladne tehnike te tehnike za grijanje, hlađenje i ventilaciju (GHV). Samostalno i u suradnji s našim partnerima (domaćim i stranim) u mogućnosti smo pružiti uslugu integriranog Tehničkog facility managementa. Pored toga našim klijentima nudimo poslove izgradnje i izvođenja raznih investicijskih radova s naglaskom na područje rashladne tehnike kao i grijanja, hlađenja i ventilacije, te vodovoda i kanalizacije.

O našem znanju, iskustvu, organizacijskim sposobnostima, standardima rada govori dugačka lista završenih projekata kao i lista zahvalnih klijenata koji nas stalno guraju naprijed ka novim projektima što znači usvajanje novih znanja i vještina.

Uspostavili smo organizaciju na nacionalnom nivou (cijela RH) s velikim brojem tehničara-servisera odnosno montera-instalatera koji sukladno pravilnicima i procedurama tvrtke kao i uzancima tehničke struke te po specifičnim zahtjevima klijenata pružaju uslugu i podršku velikom broju klijenata kako nacionalnim tako i lokalnim.

Opis posla

- servis i održavanje rashladne opreme
- popravci rashladne opreme
- preuzimanje radnih naloga i odrađivanje radnih zadatke po istima
- po potrebi proučavanje i korištenje tehničke dokumentacije (upute proizvođača za servisiranje opreme odnosno uređaja navedenih u radnom nalogu)
- popunjavanje radnih naloga, kontroliranje podatka u istima te briga o ovjeravanju istih od strane klijenata, korisnika servisnih usluga
- komunikacija s klijentima odnosno s predstavnicima korisnika servisnih usluga na lokaciji rada vezano za održavanje ili intervenciju, te izvještavanje nadređenih o uzrocima neispravnog funkcioniranja opreme odnosno uređaja
- davanje po potrebi savjeta ili uputa klijentima, korisnicima servisnih usluga vezano za ispravno korištenje opreme odnosno uređaja
- obavljanje manje složenih poslova na redovnom ili interventnom održavanju
- briga o ispravnosti zaduženog servisnog vozila, kontrola alata i zaduženog materijala
- korištenje osobnih zaštitnih sredstava i primjenjivanje pravila zaštite na radu
- obavljanje drugih poslova po uputama nadređenog

Uvjeti

- SSS tehničkog smjera, prednost frigomehaničar, električar
- minimalno 2 godine iskustva rada
- poznavanje rada na računalu (MS Office, Outlook)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, MS Office

Što nudimo

- stalni radni odnos na neodređeno radno vrijeme (uvjet probni rad minimalno 3 mjeseca)
- redovna mjesečna primanja, dodatne stimulacije
- dodatne obuke u suradnji s proizvođačima opreme
- stjecanje novih certifikata i ovlaštenja
- službeni mobitel
- službeno vozilo
- alat i ostala sredstva potrebna za rad

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).