Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Rovinj

Rok prijave:

Vodeća smo prehrambena industrija u Republici Hrvatskoj i regiji. U timu nas je više od 4000. Kvaliteta i inovacije ključ su našeg uspjeha, a sve to zahvaljujemo svojim vrijednim, odgovornim i izvrsnim zaposlenicima.

Opis posla

Naša tvrtka članica Vindija trgovina d.o.o. trenutno je u potrazi za:

Prodavačem (m/ž) s mjestom rada u Rovinju.

Nakon edukacije u stručnom timu i stečene samostalnosti u radu ključni su:
- kulturan i ljubazan odnos prema kupcima te pomoć u odabiru robe
- izlaganje, prodaja i naplata robe, briga o cijenama i rokovima trajnosti robe
- briga o estetskom izgledu prodavaonice i robi izloženoj na policama, te o higijeni i čistoći prodavaonice i njene okoline
- točno i ažurno obavljanje svih zadanih poslova i radnih zadataka

Uvjeti

Što tražimo?
- kandidate sa stručnom spremom SSS ili KV
- komunikativne, fleksibilne, timski orijentirane, motivirane i odgovorne osobe
- prednost je poznavanje rada u trgovini prehranom, no nije uvjet

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- mogućnost stalnog radnog odnosa, nakon razdoblja početnog praćenja
- mogućnost kontinuiranog usavršavanja i razvoja
- motivirajuće i pozitivno radno okruženje i tim
- niz raznih poticajnih pogodnosti

Ako ste vrijedni, odgovorni i ambiciozni, moguć je brz napredak u poslu uz odgovarajuća stimulativna nagrađivanja.

Zamolbe za posao sa životopisom očekujemo do 05.05.2024. godine.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).