Pošalji prijatelju

Referent u računovodstvu (m/ž)

Hrušćica

Rok prijave:

  • ANAMARIA-COMPANY, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Prelčeva 46, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.anamaria.hr

Kao jedan od vodećih proizvođača kave i napitaka na bazi kave, ulažemo neprestan trud i sredstva u proširenje asortimana, razvoj prodajno-distribucijske mreže i prepoznatljivost branda, a sve to ne bi bilo moguće bez naših djelatnika.

Naš rezultat i najveće postignuće stoji u činjenici da je brand Anamaria prepoznat od strane kupaca te bilježi stalan porast potražnje, a to je i razlog što smo u potrazi za djelatnicima koji bi se priključili našem timu.

Opis posla

- unos i kontrola primki u aplikacijama robno i skladišno
- unos i kontrola proknjiženih ulaznih računa
- izrada svih obračuna i izvještaja za državna tijela
- izrada računa za prefakturirana dobra i usluge
- knjiženje izvoda
- knjiženje deviznog izvoda
- knjiženje kompenzacija: jednostruke, višestruke
- izrada odobrenja za cassa-sconto kupcima
- obračun PDV-a
- usklade IOSa sa kupcima i dobavljačima
- obračun putnih naloga
- blagajničko poslovanje
- praćenje relevantnih zakona i propisa iz područja financija

Zapošljavamo 2 izvršitelja/ice.

Uvjeti

- samostalna i odgovorna osoba visokih profesionalnih standarda
- obavezno iskustvo 2 godine
- dobre organizacijske i komunikacijske vještine
- timski rad
- izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office)
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- prednost iskustvo rada u programu Diglas

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, MS Office

Što nudimo

- redovita primanja
- mogućnost stalnog zaposlenja
- rad u dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).