Pošalji prijatelju

Knjigovođa / bilancist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • L.A.M.B. d.o.o.
  • Adresa: Vranovinski Ogranak I 2, 10000 Zagreb

Opis posla

- knjiženje i obračun PDV-a
- obračun putnih naloga
- poznavanje ePorezne, eMirovinsko, eFina
- poznavanje blagajničkog poslovanja
- izrada bruto bilance
- obračun plaća i drugog dohotka

Uvjeti

- najmanje 3 godine iskustva u struci sa završenom stručnom spremom ekonomije, financije i računovodstvo SSS /VŠS ili VSS, bilancist/ica, dolazi u obzir i umirovljenik koji želi zaposlenje na pola radnog vremena, dobar/ra poznavatelj/ica obračuna i izrade PDV-a, po mogućnosti obračun plaća
- poznavanje računovodstvenog programa - poželjno WAND

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 1 633 1570

Pismo:

Vranovinski ogranak 2, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- radno vrijeme od 08:00 do 16:00 sati
- probni rok: 1 mjesec

Molimo dostaviti životopis putem linka za prijavu.

U životopisu mora biti sadržana adresa, telefon ili email kako bi kandidata pravodobno mogli pozvati na razgovor.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).