Pošalji prijatelju

Glavni knjigovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Fidelius distribucija d.o.o. osnovana je 2020. godine u Zagrebu. Uvoznik je i distributer više brendova iz asortimana prehrane i konditoraja.

Razvoj naše poslovne filozofije temelji se primarno na kontinuiranom usavršavanju, stjecanju novih vještina i znanja. Svoj asortiman prilagođavamo potrebama tržišta odnosno kupaca koji su naši najvjerniji pokazatelj za daljnji rast i razvoj.

Naš cilj potpuna je usluga i distribucija proizvoda kako bi proširili postojeću ponudu slastica kao i ostalih konditorskih proizvoda i raznih drugih segmetana lokalne ponude.

Uslijed sve većih potreba tržišta za našim proizvodima, tražimo radne koleg(ic)e koje će pridonijeti ovom pozitivnom trendu te rasti zajedno sa tvrtkom.

Opis posla

- evidencija poslovnih događaja u financijskom računovodstvu sukladno zakonskim propisima i računovodstvenim standardima
- evidencija osnovnih sredstava te obračun amortizacije
- prepoznavanje i definiranje knjiženja s obzirom na oporezivanje PDV-om
- vođenje glavne knjige i usklade
- praćenje razgraničenja troškova
- knjiženje izvoda
- usklada konto kartica sa kupcima i dobavljačima
- provedba i knjiženje kompenzacija i cesija
- evidencija i knjiženje kartičnih transakcija
- praćenje računa u dospijeću
- komunikacija s klijentima na temu naplate otvorenih stavaka
- knjiženje putnih naloga i blagajne
- kadrovske evidencije, prijave i odjave putem e-Lana servisa
- asistiranje u pripremi zakonskih godišnjih izvještaja
- asistiranje u analizi i kontroli računovodstvenih podataka

Uvjeti

- najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima računovodstva i financija, prednost iskustvo u računovodstvenim servisima
- visok stupanj odgovornosti, preciznosti i inicijative u radu i poštivanje rokova
- orijentiranost na detalje sa mogućnošću obavljanja istodobno više zadataka i određivanje prioriteta
- spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje
- proaktivan pristup poslu i efikasno upravljanje vremenom i zadacima
- samostalnost, pouzdanost, točnost, odgovornost
- logičko razmišljanje i zaključivanje te odlično razvijene analitičke vještine
- sklonost timskom radu, ažurnost i sistematičnost
- prednost kandidatima sa znanjem rada u Pantheonu, ali nije nužno
- potrebna je minimalno SSS

Mjesto rada: Sky office Tower

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- ugovor na neodređeno s probnim rokom
- rad na puno radno vrijeme
- redovna i stabilna primanja
- naknada za prijevoz i topli obrok
- ugodno i motivirajuće okruženje i dinamičnu radnu atmosferu
- nagrađivanje sukladno rezultatima
- mogućnost napredovanja u području računovodstva

Imajte na umu da ćemo kontaktirati samo one kandidate koji su ušli u uži izbor. Sve prijave ćemo razmotriti u skladu s odredbama o povjerljivosti i zaštiti osobnih podataka.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).