Radnik na sastavljanju novih strojeva - Vozač B kategorije (m/ž)

Ivanić Grad

Rok prijave:

  • LAGERHOF, trgovina in storitve d.o.o.
  • Adresa: Šiftarova ulica 58, 10310 Ivanić-Grad

Tvrtka LAGERHOF, čiji je slogan ZA MALE I VELIKE, nudi širok spektar nove i rabljene poljoprivredne mehanizacije s odličnim omjerom cijene i kvalitete.

Ovlašteni smo zastupnik renomiranih slovenskih proizvođača, kao što su SIP, Robust i Creina, i generalni uvoznik i serviser poljoprivredne mehanizacije proizvođača Hofman, Ozdoken, Fimaks i mnogih drugih koje možete naći u našoj ponudi. Bogatu ponudu priključaka i opreme dopunjuju traktori korejskog proizvođača LS Mtron, čiji smo ovlašteni distributer za područje Slovenije, Hrvatske i Mađarske.

Opis posla

- sklapanje novih poljoprivrednih strojeva (sijačice, malčeri, rotodrljače, gruberi i sl.)
- strojevi djelomično rastavljeni zbog transporta, potrebno ih je pripremiti za isporuku
- odrađivanje nultog servisa (provjera razina svih tekučina, nadovljevanje, izmjena filtera i dr.)
- rastavljanje strojeva i opreme u svrhu uklanjanja dijelova i njihovog popravka
- puštanje strojeva i opreme u rad
- povremeni terenski rad
- utovar i istovar robe viličarom
- dostava robe s kombijem B kategorije i/ili B+E kategorije
- promocija poslovanja na sajmovima vezanim uz poljoprivrednu djelatnost

Uvjeti

- poželjno znanje o poljoprivrednim strojevima
- poželjno iskustvo u poljoprivredi

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B, B+E

Što nudimo

- palaća od 1.050 do 1.430 € bruto
- mogućnost subvencije za polaganje E kategorije ako nema položeno
- rad u zatvorenoj i grijanoj garaži
- vrhunska osobna zaštitna oprema (Strauss i sl.)
- rad s profesionalnim alatima (Unior, Milwaukee)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1050 do 1430 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).