Pošalji prijatelju

Administrator u proizvodnji (m/ž)

Slatina

Rok prijave:

  • Naturala d.o.o.
  • Adresa: Nikole Šubića Zrinskog 28, 33520 Slatina

NATURALA d.o.o. je tvrtka za preradu i konzerviranje voća i povrća.

Djelujemo unutar grupacije ENERGIA NATURALIS u sklopu koje je i tvrtka ENNA FRUIT d.o.o.- za otkup i distribuciju svježeg voća i povrća.

Pouzdan smo i poželjan partner svojim kupcima i dobavljačima, a zaposlenicima nudimo priliku za napredovanje kroz rad u poticajnom okruženju. Politika zapošljavanja i odnosa prema zaposlenicima u našoj kompaniji počiva na principima izgradnje kvalitetnih timskih odnosa, ali i poticanja individualnih kvaliteta i kreativnosti zaposlenika.

Dio smo uspješne grupacije ENERGIA NATURALIS, jedne od najbrže rastućih kompanija u Hrvatskoj koja svojim inovativnim idejama teži biti generator znanja i razvoja u cijeloj regiji.

Opis posla

- obrada radnih naloga iz proizvodnje
- kontrola evidencija raspoređenih radnih sati na radne naloge
- usporedba stvarnog i zabilježenog stanja zaliha
- pružanje podataka o manjkovima ili viškovima te o neispravnostima materijala, roba i proizvoda
- kontrola izračuna cijene koštanja
- ostali administrativni poslovi

Uvjeti

- SSS poželjno ekonomskog smjera
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- radno iskustvo: poželjno, nije uvjet

Što očekujemo:
- proaktivnost i incijativu
- spremnost na učenje i kontinuirani razvoj
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- dinamično radno okruženje
- profesionalnu radnu okolinu
- mogućnost kontinuiranog učenja i profesionalnog usavršavanja

Napomena: životopis je potrebno poslati putem linka za prijavu.

Prijava se neće razmatrati bez priloženog životopisa i bez navođenja radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu društvu da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (‘’Narodne novine’’ broj 42/18).

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).