Pošalji prijatelju

Animator (m/ž)

Makarska

Rok prijave:

  • Romana Beach Resort - Advector d.o.o.

Opis posla

Svrha radnog mjesta:
- realizira dogovorene programe zabave unutarnjih i vanjskih aktivnosti

Ključna područja rada:
- dočekuje i pozdravlja goste prilikom organiziranja određenog događaja
- međusobno upoznaje goste i predlaže im planirane aktivnosti
- planira i sudjeluje u društvenim aktivnostima i raznim vrstama igara za djecu
- sudjeluje kao društveni partner u plesu, jelu, piću ili razgovoru
- planira, nabavlja i distribuira potrebne rekvizite
- vodi brigu o sigurnosti svih sudionika događaja
- obavlja i druge radove u okviru djelokruga svoje organizacijske jedinice

Odgovara za:
- pravodobno i kvalitetno izvršavanje svih poslovnih aktivnosti u opisu posla

Uvjeti

- SSS/IV stupanj - društvenog smjera
- radno iskustvo: 1 godina
- engleski jezik, poželjno znanje još jednog jezika
- poznavanje rada na računalu
- komunikativnost, organizacijske sposobnosti, fleksibilnost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- zasnivanje radnog odnosa na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
- nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
- iznadprosječna primanja
- sezonske nagrade
- mogućnost osiguranja smještaja ili participacije u troškovima stanovanja
- topli obrok
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u karijeri

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).