Pošalji prijatelju

Sobar / Sobarica - Čistač / Čistačica

Makarska

Rok prijave:

  • Romana Beach Resort - Advector d.o.o.

Opis posla

Svrha radnog mjesta:
- pospremanje smještajnih jedinica i prijemnih prostorija te održavanje čistoće i urednosti prostorija

Ključna područja rada:
- preuzima rublje i sredstva za čišćenje.
- čisti i posprema smještajne jedinice/sobe prema svakodnevnom rasporedu rada i uputama
- vodi brigu o redovnoj opskrbi ručnicima i toalet papirom u sanitarnim prostorima
- pere staklene stijene, balkone, terase i prozore u objektu
- održava čistoću gostinjskih stubišta, hodnika, prolaza, staza
- vrši sortiranje prljavog rublja i nosi ga u praonicu
- izvještava domaćicu o izvršenim radnim zadacima i kvarovima u sobama
- vodi brigu o osobnoj higijeni i urednosti te ljubaznom i pristojnom ponašanju prema gostima i kolegama
- primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu
- obavlja i druge poslove prema nalogu nadređenih

Odgovara za:
- pravovremeno i kvalitetno izvršavanje poslova i zadataka iz svog djelokruga rada

Uvjeti

- SSS
- radno iskustvo: minimalno 6 mjeseci
- spretnost, poželjno poznavanje engleskog jezika
- komunikativnost, timski rad i kooperativnost, kreativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstva gosta

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- zasnivanje radnog odnosa na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
- iznadprosječna primanja
- mogućnost osiguranja smještaja ili participacije u troškovima stanovanja ili prijevoza
- dva topla obroka
- bonuse za uspjeh u radu
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u karijeri

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).