Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Makarska

Rok prijave:

  • Romana Beach Resort - Advector d.o.o.

Opis posla

Svrha radnog mjesta:
- poslužuje goste tijekom boravka u restoranu / baru, priprema i posprema stolove za koje je zadužen

Ključna područja rada:
- posprema restoran / bar za početak rada
- postavlja stolove i potrebni pribor
- odnosi sa stola upotrijebljeno suđe i pribor
- preuzima narudžbu od gosta, blokira narudžbu, naplaćuje jela i pića
- ljubazno i pristojno se ponaša prema gostima
- od šanka naručuje piće, a od kuhinje hranu
- uređuje stolove, brine o potrebnom priboru, vodi brigu o čistoći i estetskoj uređenosti stolova
- čisti i priprema pribor
- brine o osobnoj higijeni i ugodnom izgledu
- primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu
- obračunava dnevni utrošak i novac predaje glavnom konobaru
- rješava jednostavne reklamacije gostiju

Uvjeti

- SSS
- minimalno 1 godina radnog iskustva
- napredno poznavanje engleskog jezika, te poželjno poznavane još jednog stranog jezika
- komunikativnost, timski rad i kooperativnost, kreativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstva gosta

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- zasnivanje radnog odnosa na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
- iznadprosječna primanja
- mogućnost osiguranja smještaja ili participacije u troškovima stanovanja
- dva topla obroka
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u karijeri

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).